Zamknij
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Galeria
Nasza sonda
Baza firm
Starostwo Powiatowe Pajęczno
Urząd Marszałkowski w Łodzi
Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Źródło
epodreczniki
Karta dużej rodziny

Drużyna piłkarska

 

 RUNDA WIOSENNA 2012

TABELA WYNIKÓW I TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY "B" GRUPA I

 

Lp

Nazwa

M

P

B+

B-

Z

R

P

1

Słowian Dworszowice

20

50

60

24

16

2

2

2

Płomień Makowiska

20

42

43

20

12

6

2

3

KS Kraszkowice

20

35

52

38

11

2

7

4

LZS Trębaczew

20

32

39

34

9

5

6

5

Rolnik Skąpa

20

31

38

31

9

4

7

6

Zryw Ożegów

20

30

34

26

9

3

8

7

KS Radoszewice

20

29

38

43

9

2

9

8

GKS Dubidze

20

27

34

31

8

3

9

9

LZS Lipnik

20

18

37

57

6

0

14

10

Orion Olewin

20

15

33

55

4

3

13

11

Park Starzenice

20

6

26

75

2

0

18

 

TERMIN 12 24/25.03.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

25.03

11:00

LKS Orion Olewin

LKS Park Strzenice

25.03

15:00

KS Kraszkowice

LKS Słowian Dworszowice

25.03

16:00

LZS Trębaczew

LZS Rolnik Skąpa

25.03

15:30

LKS Płomień Makowiska

LKS Zryw Ożegów

25.03

15:00

KS Radoszewice

GKS Dubidze

TERMIN 13 31.03/01.04.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

31.03

16:00

LKS Park Strzenice

LZS Lipnik

01.04

14:00

GKS Dubidze

LKS Płomień Makowiska

01.04

15:00

LKS Zryw Ożegów

LZS Trębaczew

01.04

16:00

LZS Rolnik Skąpa

KS Kraszkowice

01.04

15:00

LZS Rolnik Skąpa

KS Kraszkowice

TERMIN 14 14/15.04.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

15.04

14:00

LZS Lipnik

LKS Słowian Dworszowice

15.04

11:00

LKS Orion Olewin

LZS Rolnik Skąpa

15.04

15:00

KS Kraszkowice

LKS Zryw Ożegów

15.04

16:00

LZS Trębaczew

GKS Dubidze

15.04

16:00

LKS Płomień Makowiska

KS Radoszewice

TERMIN 15 21/22.04.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

22.04

16:00

LZS Rolnik Skąpa

LZS Lipnik

22.04

16:00

LK Słowian Dworszowice

LKS Park Strzenice

22.04

16:00

KS Radoszewice

LZS Trębaczew

22.04

15:00

GKS Dubidze

KS Kraszkowice

22.04

15:00

LKS Zryw Ożegów

LKS Orion Olewin

TERMIN 16 28/29.04.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

28.04

16:00

LKS Park Strzenice

LZS Rolnik Skąpa

29.04

14:00

LZS Lipnik

LKS Zryw Ożegów

29.04

11:00

LKS Orion Olewin

GKS Dubidze

29.04

15:00

KS Kraszkowice

KS Radoszewice

29.04

16:00

LZS Trębaczew

LKS Płomień Makowiska

TERMIN 17 03.05.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

03.05

16:00

GKS Dubidze

LZS Lipnik

03.05

16:00

LKS Zryw Ożegów

LKS Park Strzenice

03.05

17:00

LZS Rolnik Skąpa

LKS Słowian Dworszowice

03.05

16:00

LKS Płomień Makowiska

KS Kraszkowice

03.05

15:00

KS Radoszewice

LKS Orion Olewin

TERMIN 18 06.05.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

06.05

12:00

LKS Słowian Dworszowice

LKS Zryw Ożegów

06.05

15:00

LKS Park Strzenice

GKS Dubidze

06.05

15:00

LZS Lipnik

KS Radoszewice

06.05

11:00

LKS Orion Olewin

LKS Płomień Makowiska

06.05

15:00

KS Kraszkowice

LZS Trębaczew

TERMIN 19 12/13.05.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

13.05

16:00

LKS Płomień Makowiska

LZS Lipnik

13.05

15:00

KS Radoszewice

LKS Park Strzenice

13.05

16:00

GKS Dubidze

LKS Słowian Dworszowice

13.05

16:00

LKS Zrsyw Ożegów

LZS Rolnik Skąpa

13.05

16:00

LZS Trębaczew

LKS Orion Olewin

TERMIN 20 19/20.05.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

20.05

15:30

LZS Rolnik Skąpa

GKS Dubidze

20.05

17:00

LKS Słowian Dworszowice

KS Radoszewice

19.05

17:00

LKS Park Strzenice

LKS Płomień Makowiska

20.05

15:00

LZS Lipnik

LZS Trębaczew

20.05

11:00

LKS Orion Olewin

KS Kraszkowice

TERMIN 21 27.05.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

27.05

14:00

KS Kraszkowice

LZS Lipnik

27.05

14:00

LZS Trębaczew

LKS Park Strzenice

27.05

14:00

LKS Płomień Makowiska

LKS Słowian Dworszowice

27.05

14:00

KS Radoszewice

LZS Rolnik Skąpa

27.05

14:00

GKS Dubidze

LKS Zryw Ożegów

TERMIN 22 03.06.2012

Data

Godzina

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

03.06

17:00

LKS Zryw Ożegów

KS Radoszewice

03.06

17:00

LZS Rolnik Skąpa

LKS Płomień Makowiska

03.06

14:00

LKS Słowian Dworszowice

LZS Trębaczew

03.06

17:00

LKS Park Strzenice

KS Kraszkowice

03.06

17:00

LZS Lipnik

LKS Orion Olewin

Tomasz Pluta
Biuletyn Informacji Publicznej
Komunikacja
Urząd Gminy Nowa Brzeźnica, ul. Kościuszki 103, 98-331 Nowa Brzeźnica, woj. łódzkietel.: 48 34 311 96 70, fax: 48 34 346 11 20, email: urzad@nowabrzeznica.pl, http://www.nowabrzeznica.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI